Ми пишаємось

Реалізовані проекти 2017 року:

6 липня 2017 року на ДП «Тростянецький спиртовий завод» були введені в дію блоки дистиляції, концентрування та зневоднення для виробництва паливного етанолу продуктивністю 60 тонн на добу. Питома витрата пари, що гріє становить не більше 2,5 кг на 1 літр абсолютованого продукту.

2 червня 2017 року на ДП «Гайсинський спиртовий завод» була введена в дію друга в Україні вакуумна браго-ректифікаційна установка для виробництва біоетанолу продуктивністю 60 тонн на добу. 

Реалізовані проекти 2016 року:

4 березня 2016 року на ДП «Гайсинський спиртовий завод» вперше в Україні введена в дію вакуумна браго-ректифікаційна установка для виробництва біоетанолу продуктивністю 60 тонн на добу. Питома витрата пари, що гріє становить не більше 2,1 кг на 1 літр абсолютованого продукту.

Реалізовані проекти 2015 року:

ДП «Гайсинський спиртовий завод», Вінницька обл. — 16 січня введена в експлуатацію перша і єдина в Україні браго-ректифікаційна моноколонна продуктивністю 60 тонн на добу і споживанням пара 1,7 кг/л сирого продукту.

Реалізовані проекти 2014 року:

ТОВ «Биохим груп», Донецька обл. — 20 лютого введений в експлуатацію новий блок дистиляції та концентрування паливного етанолу і блок зневоднення потужністю 25 т / добу. У проекті використані енергозберігаючі технологічні рішення.

 
ДП «Гайсинський спиртовий завод», Вінницька обл. — 16 жовтня введений в експлуатацію блок адсорбційного зневоднення паливного етанолу потужністю 150 т / добу. Зміст етанолу в продукті — 99,99%. Введено в експлуатацію модернізований блок дистиляції та концентрування паливного етанолу. За рахунок використання енергозберігаючих технологічних рішень витрата пара становить 2,5 кг / л продукту.
 
ТОВ «Будильскій експериментальний завод» Сумська обл. — 24 жовтня, після реконструкції теплової схеми введений в дію блок дистиляції та концентрування паливного етанолу продуктивністю 50 т / добу. Витрата пара становить 2,5 кг / л продукту.
Яндекс.Метрика