Проектування і будівництво «під ключ» заводів по виробництву біоетанолу

КБ «Цыганков» надає наступні послуги:

— проводить передпроектне дослідження майбутнього виробництва (ТЕО), де визначаються основні техніко-економічні показники;

— розробляє аппаратурно-технологічну схему дистиляційно-концентраційної установки для отримання сирого спирту, а так само адсорбційної установки для зневоднення;

— розраховує матеріальні потоки всіх установок;

— розробляє вимоги до обладнання установок і специфікацію обладнання;

— розміщує замовлення на обладнання на машинобудівних підприємствах і здійснює авторський нагляд за виготовленням;

— розробляє схеми управління і автоматизації виробничими процесами;

— здійснює монтаж технологічного обладнання установок і систем автоматизації;

— здійснює авторський нагляд за введенням установок в комерційну експлуатацію;

— навчає персонал управління установками.

 Біоетанол — це зневоднений етиловий спирт, який використовується як моторне паливо для автомобілів. На відміну від бензинів біоетанол виробляється з поновлюваніх продуктов сільського господарства и їх відходів и є популярним джерела енергії в Бразилии, Индии, США, Европе, Китаї.
  • В Європі біоетанол виробляється в основному з крахмалосодержащего сировини (пшениця і кукурудза), а також з меляси (відхід цукрового виробництва). Однак, вирішення продовольчих завдань в світі поступово призводить до того, що крахмалосодержащее сировину для біоетанолу більше використовується для виробництва продуктів харчування, а для виробництва біоетанолу все частіше використовують не кукурудзу і пшеницю, а більш дешеве і врожайна сировину — цукрове сорго.
  • Цукрове сорго (сорго saccuratum) є цінною універсальною культурою: його сік використовують для виробництва біоетанолу; рослинні залишки, для виробництва електроенергії і технологічної пари, а так же кормів. З одного гектара посівів можна збирати в умовах України 70 — 120 т біомаси із загальним вмістом цукрів в соку до 20%.

презентація АДСОРБЦІЯ (PDF)

презентація ВИПАРЮВАННЯ БАРДИ (PDF)

Яндекс.Метрика