Дистриб’ютор молекулярних сит Zeochem

Компанія Zeochem, що виробляє високоякісні молекулярні сита і гелі для хроматографії, була заснована більше 190 років тому. Донині, головний офіс компанії розташований в місці її підстави – на Цюріхському озері у Швейцарії. Zeochem є дочірньою компанією Swiss CPH Chemie + Papier Holding AG. Маючи виробничими підприємствами р. Ютикон (Швейцарія) і р. Луїсвіллі (США), ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент високоефективних продуктів і забезпечуємо координовану підтримку поставок молекулярних сит і силікагелю на всі ринки миру.

Застосування у переробній промисловості

Переробка природного газу. Дегідратація природного газу і газоконденсатних рідин, таких як пропан або бутан. Видалення СО2, Н2Ѕ, меркаптанів та інших домішок з природного газу або газоконденсатних рідин Виробництво водню і рекуперація. Осушення і очищення Н2 шляхом КЦА і КБА – короткоцікловой нагревной і безнагревной адсорбції з перепадом тиску. Виробництво основних нафтохімічних продуктів і синтез газу. Очищення подається потоку природного газу. Попередня осушення і очищення синтез газу при виробництві аміаку. Обробка потоків скидних газів при виробництві аміаку. Виробництво олефінів і поліолефінів. Осушка олефинового крекінг газу, етилену і пропіленових продуктів. Дегідратація та очищення подається сировинного потоку етану на стадію крекінгу. Видалення домішок з полиолефинового виробничого сировини (захист каталізаторів від оксигенатів, сульфідів). Технічні гази. Дегідратація та видалення СО2 з повітря для кріогенної обробки. Відділення кисню високої міри очищення повітря за допомогою адсорбції з перепадом тиску (АПД) або вакуумної адсорбції (ВА). Регенирация інертних газів допомогою адсорбції. Переробка нафти. Дегідратація легких фракцій (наприклад, олефінів) для криогенного поділу. Очищення вихідної сировини для каталітичних процесів, таких як изомерация, дімерізація та алкілування. Зберігання хімічних речовин. Осушка і обробка при підземному зберіганні. Вологопоглиначі для резервуарів-сховищ. Газоулавливание з вентиляційних потоків. Виробництво етанолу. Водопоглинання азеотропною суміші. Очищення харчового і фармацевтичного етанолу. Специфічні продукти нафтохімії. Осушка розчинників. Очищення сировинних потоків для каталітичних процесів, таких як етилбензол.

Застосування в промисловості

Ізоляційне скло. Запобігання утворення водного конденсату на вікнах зі склопакетом. Захисна упаковка. Дегідратація та видалення слідів забруднення в закритих просторах. Видалення запахів. Боротьба із забрудненням навколишнього середовища і контроль викидів у атмосферу летких органічних сполук. Обмеження розповсюдження та уловлювання парів розчинників. Виробництво полімерів. Видалення води з реакційної системи при виробництві поліуретанів. Контроль пористості структури поліуретану. Осушка гранульованого пластику перед пневмоформованием або литтям під тиском. Системи захисту в обладнанні. Дегідратація та фільтрація хладагента. Дегідратація та очищення стиснутого повітря для дихання. Дегідратація стисненого повітря для пневматичних інструментів. Осушення повітря в гальмівній системі вантажних автомобілів і ж/д транспорту. Медичне використання. Концентратор кисню для респіраторної терапії.

Нижче наведені деякі з найбільш поширених типів молекулярних сит і характерні для них області застосування:

Тип 3А Виключає більшість молекул крім води. Тип 3А використовується для осушки природного газу, етанолу та реакційно-здатних мономерів, таких як олефіни і т. п. 3А зазвичай утворюється шляхом заміни іонів натрію в типі 4А на калій.

Тип 4А Натрієва форма типу А широко використовується в якості сушителя загального властивості. При певних умовах він також може використовуватися для видалення двоокису вуглецю.

Тип 5А Це кальцієва форма цеоліту типу А. Завдяки сильному іонної взаємодії двовалентного катіона кальцію,цеоліт типу 5А може бути використаний для видалення вуглекислого газу, монооксиду вуглецю, сірководню та інших слабо-полярних молекул.Цей продукт також ефективний при поділі лінійних і розгалужених парафінів.

Тип 13Х Це натрієва форма цеоліту Х має значно більшу ступінь відкритості пір порівняно з кристалами типу А, має також більш високою теоретичною обмінною ємністю, ніж звичайні адсорбенти, і гарною швидкістю масообміну. Тип 13Х видаляє забруднення, які складаються з молекул занадто великих за розміром для цеолітів типу А, а також часто використовується для видалення азоту з повітря при виробництві кисню високого ступеня чистоти. Тип Y Схожий за структурою з типом Х, тип Y має більш високе співвідношення змісту діоксиду кремнію до оксиду алюмінію, що підвищує ступінь адсорбції гідрофобних сполук і надає стійкість до кислот.

Пентаса Пентаса так само відомий як MFI або ZSM-5. Висока пропорційне вміст діоксиду кремнію до оксиду алюмінію наділяє дану групу гідрофобними властивостями і здатністю вибірково адсорбувати органічні домішки з водних розчинів або водомістких потоків газів, таких як повітря.

Морденит Даний цеоліт використовується як кислотностойкий адсорбент, або в якості несучої основи для каталізатора.

Яндекс.Метрика