Ми пишаємось

Реалізовані проекти 2018 року:

       1 листопада на ДП «Гайсинський спиртовий завод» нами була введена в дію перша в Україні трьох-адсорберна установка револьверного типу для зневоднення етанолу. Номінальна продуктивність установки 8000 дал / добу з можливістю стабільної економічної роботи в діапазоні від 5000 до 12 000 дал / добу.

       Трьох-адсорберна технологія
– рівномірно подає гріючий пар і згладжує коливання тиску на
продуктових лініях,
– чітко регулює якість продукту – до 99,999%,
– використовує вторинну продуктову пару для обігріву вакуумної
моноколони,
– покращує можливість глибокого відбору проміжних домішок.

       Установка зкомбінована з вакуумною моноколоною тієї ж продуктивності – це дозволяє переробляти бражку в зневоднений етанол з економією 1,5 тонн гріючої пари на годину.

Реалізовані проекти 2017 року:

       6 липня на ДП «Тростянецький спиртовий завод» ми ввели в дію блоки дистиляції, концентрування та зневоднення етанолу.   Потужність виробництва – 60 тонн на добу. Питома витрата пари, що гріє, становить не більше 2,2 кг на 1 літр абсолютованого продукту.

       2 червня на ДП «Гайсинський спиртовий завод» ми ввели в комерційну експлуатацію другу в Україні вакуумну браго-ректифікаційну установку для виробництва біоетанолу, продуктивністю 60 тонн на добу. 

Реалізовані проекти 2016 року:

       4 березня на ДП «Гайсинський спиртовий завод» вперше в Україні ми ввели в дію вакуумну браго-ректифікаційну установку для виробництва біоетанолу, продуктивністю 60 тонн на добу. Питома витрата пари, що гріє, становить не більше 2,1 кг на 1 літр абсолютованого продукту.

Реалізовані проекти 2015 року:

        16 січня на ДП «Гайсинський спиртовий завод», нами введена в експлуатацію перша в Україні браго-ректифікаційна моноколонна продуктивністю 60 тонн на добу і споживанням пара 1,7 кг/л сирого продукту.

Реалізовані проекти 2014 року:

       20 лютого на «Биохим груп», введений в експлуатацію новий блок дистиляції та концентрування паливного етанолу і блок зневоднення потужністю 25 т/добу. У проекті використані енергозберігаючі технологічні рішення.

 
       16 жовтня на ДП «Гайсинський спиртовий завод», введений в експлуатацію блок адсорбційного зневоднення паливного етанолу потужністю 150 т/добу. Зміст етанолу в продукті – 99,99%. Введено в експлуатацію модернізований блок дистиляції та концентрування паливного етанолу. За рахунок використання енергозберігаючих технологічних рішень витрата пара становить 2,5 кг/л продукту.
 
       24 жовтня на «Будильскій експериментальний завод”, після реконструкції теплової схеми, введений в дію блок дистиляції та концентрування паливного етанолу продуктивністю 50 т/добу. Витрата пара становить 2,5 кг/л продукту.
Яндекс.Метрика