Завершені проекти 2018 року:
1 листопада на ДП «Гайсинський спиртовий завод» ми ввели в дію першу в Україні трьох-адсорберну установку револьверного типу для зневодження етанолу. Номінальна виробнича потужність установки 8000 дал/доб з можливістю стабільної економічної роботи в діапазоні від 5000 до 12 000 дал/доб.

Трьох-адсорберна технологія:
— рівномірно подає пару і вирівнює коливання тиску на продуктових лініях
— чітко регулює якість продукту – до 99,999 %
— використовує вторинну продуктову пару для обігріву вакуумної моноколони
— покращує можливість глибокого відбору проміжних домішок.
Установка скомбінована з вакуумною моноколоною тієї ж потужності і дозволяє переробляти бражку у зневоджений етанол з економією пари 1,5 т/год.

Завершені проекти 2017 року:
6 червня на ДП «Тростянецький спиртовий завод» ми запустили в роботу блоки дистиляції, концентрування та зневодження етанолу. Потужність виробництва — 60 тонн на добу. Питома витрата пари складає не більше 2,2 кг на 1 літр абсолютованого продукту.
2 червня на ДП «Гайсинський спиртовий завод» ми ввели в дію другу в Україні вакуумну браго-ректифікаційну установку для виробництва біоетанолу продуктивністю 60 тонн на добу.

Завершені проекти 2016 року:
4 березня на ДП «Гайсинський спиртовий завод» вперше в Україні ми ввели в дію вакуумну браго-ректифікаційну установку для виробництва біоетанолу продуктивністю 60 тонн на добу. Питома витрата пари складає не більше 2,3 кг на літр або 170 нм? природного газу на 1 м? абсолютованого продукту.

Завершені проекти 2015 року:
16 грудня на ДП «Гайсинський спиртовий завод» ми ввели в експлуатацію першу в Україні браго-ректифікаційну моноколону потужністю 60 тонн на добу і витратою пари 1,7 кг/л сирого продукту.

Завершені проекти 2014 року:
20 лютого на «Биохім груп» ввели в експлуатацію новий блок дистиляції і концентрування паливного етанолу та блок зневодження потужністю 25 т/доб. У проекті використані енергозберігаючі технологічні рішення.
16 жовтня на ДП «Гайсинський спиртовий завод» введено в експлуатацію блок адсорбційного зневодження паливного этанолу потужністю 150 т/доб. Якість продукту — 99,99%. Також ввели в эксплуатацію модернізований блок дистиляції та концентрування паливного етанолу. За рахунок використання енергозберігаючих технологічних рішень витрата пари складає 2,5 кг/л продукту.
24 жовтня на «Будильський експериментальний завод» після реконструкції теплової схеми ввели в дію блок дистиляції і концентрування паливного етанолу потужністю 50 т/доб. Витрата пари складає 2,5 кг/л продукту.