Site Loader

Біоетанол – це зневоджений етиловий спирт, використовується як замінник бензину для автотранспортних засобів. Біоетанольне паливо здебільшого виробляється під час ферментації цукру, хоча його також можна добути у хімічний спосіб.
Основними джерелами сировини, необхідної для виробництва етанолу, є кукурудза, пшениця, цукрова тростина та сорго. Їх вирощують спеціально для перетворення на енергію.
Етанол або етиловий спирт (C₂H₅OH) – прозора рідина без кольору, що біологічно розкладається, має низьку токсичність і не забруднює навколишнє середовище. Під час горіння етанол утворює вуглекислий газ та воду. Він є високооктановим паливом, тому його використовують в бензині замість свинцю.
Коли ми змішуємо етанол із бензином, суміш насичується киснем, завдяки чому паливо згоряє більш повно – таким чином знижується кількість шкідливих викидів. Етанольні паливні суміші широко використовують у США, Європі та Бразилії. Найбільш розповсюджена суміш – Е10: 10% етанолу та 90% бензину. Вона підходить для усіх бензинових двигунів. Сучасні автомобілі уже можуть їздити на суміші E85: 85% етанолу та 15% бензину.

Для створення біоетанольного виробництва ми робимо наступне:

– Проводимо передпроектне дослідження майбутнього виробництва (Feasibility study)
– Визначаємо основні техніко-економічні показники
– Розробляємо апаратурно-технологічну схему дистиляційної установки для отримання сирого спирту та адсорбційної установки для зневодження
– Розраховуємо усі матеріальні та енергетичні потоки
– Розробляємо специфікації та вимоги до обладнання
– Замовляємо виробництво обладнання і стежимо за його виготовленням
– Розробляємо схеми управління та автоматизації за виробничими процесами
– Монтуємо обладнання і системи автоматизації
– Контролюємо введення установок у комерційну експлуатацію
– Навчаємо персонал управлінню процесами на заводі

Завантажити презентацію [PDF]

ІНШІ ПОСЛУГИ