Site Loader

Будуємо «під ключ» разом

Ми акумулювали досвід трьох поколінь спиртовиків, сучасні технології 17 країн та власні розробки аби тут, в Україні, проектувати і зводити спиртзаводи «під ключ».

Що значить побудувати спиртзавод «під ключ»?

Це філософія, що не лише дозволяє створювати сучасне виробництво від концепції до введення в експлуатацію, – вона дарує людям найновіші знання, перетворює їх на професіоналів у біотехнології та ректифікації, додає ще один щабель свободи.

З самого початку ми допомагаємо інвестору обрати краще за ресурсами та логістикою місце для майбутнього спиртзаводу, вирішуємо якою буде його потужність, визначаємо види продукції та шукаємо оптимальні варіанти для утилізації відходів. На завершення цього етапу – вираховуємо необхідний розмір інвестицій.

Власник заводу повинен мати можливість для потенційного розширення або укрупнення виробництва, а також бути певним у тому, що воно екологічно безпечне.

Після цього наші інженери видають проекти на технології та будівництво спиртзаводу.
На цьому етапі ми вносимо до проекту найсучасніші технологічні рішення, розробляємо конструкторську документацію на спеціальне і нестандартне обладнання. За умови проектування будівництва ми відповідаємо за отримання дозвільних документів і дотримання необхідних будівельних норм.

Проект готовий. Можна починати будівельні і монтажні роботи. Вже розміщені замовлення на виробництво обладнання, і постачальники готують до відправки усе необхідне. Поки триває будівництво, на майданчик звозять технологічне устаткування, системи автоматизації, трубопроводи, інші деталі та вузли – починається збірка виробничих ділянок. Тим часом майбутні працівники і персонал заводу проходять навчання – беруть участь у монтажі і налаштуваннях, бачать як об’єднуються окремі ділянки у єдине виробництво. Вони отримають безцінний досвід участі у будівництві спиртзаводу «під ключ».

Будівництво завершене. Ми тестуємо окремі ділянки спиртзаводу на стійкість, системні інженери монтують та перевіряють автоматику – без неї неможливо вийти на технологічні режими на сучасному виробництві.
Можна переходити до пускового налагодження: під’єднали воду, електроенергію, котельня забезпечує парою.
Механіки запускають насоси, інженери перевіряють технологічні послідовності. Уже навчений персонал заводу приймає пробну партію сировини у виробництво. І знову інженери відстежують ланцюг проходження технологічних процесів, і знову автоматчики регулюють системи контролю. Зрештою лабораторія дає результати проби кінцевого продукту – все ОК, показники в нормі, тепер можна на повну.

Після пуску відбувається відпрацювання технології та доведення усіх показників до проектних. Наші промислові інженери проведуть на заводі ще кілька місяців доти, доки ми не переконаємося, що виробництвом керують професіонали.

Ми стежимо за світовими технологічними новинками, перевіряємо їх та запроваджуємо найбільш доцільні. Ті, хто якось працювали з нами, отримали можливість постійного оновлення технологій – вони завжди прогресивні у спиртовій галузі.

«Зазвичай пуско-наладка молекулярних сит займає тиждень, з Агротехнолоджі ми вийшли на режим у 4 години», – А. Маслак, Будильський спиртзавод

«Нам зручно працювати з Агротехнолоджі – вони ставлять 80% технологічного обладнання українського виробництва, ми купуємо його за національну валюту, і в нас є можливість у разі необхідності швидко допрацювати або замінити якісь частини», – А. Глущенко, Гайсинский спиртзавод

«Ніхто в Україні не може вирішити проблему утилізації спиртової барди за адекватні гроші, Агротехнолоджі можуть», – В. Марчук, Тростянецкий спиртзавод

 

 

 

 

Other Features

БІОГАЗОВІ СТАНЦІЇ

БІОГАЗОВІ
СТАНЦІЇ

Проектуємо та зводимо
біогазові станції. Очистка біогазу.
Виробництво біометану.
Зелений тариф

ДОКЛАДНО

ГЛИБОКА ПЕРЕРОБКА

ГЛИБОКА
ПЕРЕРОБКА

Проектуємо та будуємо виробничі лінії для збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції. Розберемо зерно на складові

ДОКЛАДНО