Site Loader

1. Консалтинг

Спілкуючись із Замовником, ми прагнемо, щоб його розуміння технології виробництва відповідало реальності та було достатнім для прийняття правильних рішень. Для цього ми проводимо консультації.

Іноді люди думають, що безкоштовна порада краща за платну консультацію, адже платити не потрібно! Це помилка, і ось чому:

  • У порадника слова безкоштовні, тому не мають ваги .
  • Порадник не дбає про результати і не несе за них відповідальності.
  • Користуючись безкоштовними порадами, Замовник може у кращому випадку отримати необґрунтовані надії, а в гіршому – вдатися до помилковихдій, втратити час та гроші.

У технологічно розвинених країнах отримати безкоштовну пораду спеціалізованої компанії – це нісенітниця.

Єдина хороша безкоштовна порада – «Купіть консалтинг».

Ціна консалтингу – від 1000 Євро, вона залежить від глибини опрацювання теми та кількості запитуваних даних.

2. ТЕХНОЛОГІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Технологія – це сукупність процесів, що характеризують виробництво.

Технологія може бути класичною: основні процеси багато років незмінні. Може бути інноваційною:усі процеси винайдені нещодавно на основі сучасного рівня розвитку науки та техніки.

Як правило, економічно успішна технологія – вміло підібране поєднання надійної класики та сучасних знань.

З яких процесів складається технологія, як процеси пов’язані між собою, які технологічні режими та яке апаратурне оформлення вони повинні мати – набір знань, якими ми володіємо.

Ми здобували ці знання, коли отримували спеціальну освіту, проводили лабораторні та виробничі випробування, обмінювалися досвідом із технологами різних країн у них на заводах, брали участь у виставках та наукових конференціях, не боялися впроваджувати нове на виробництвах та відпрацьовувати технологічні процеси. Цей шлях удосконалення ніколи не закінчується.

Якщо ви хочете отримати економічно ефективне виробництво і підтримувати його в такому стані за мінливих умов на ринку, то до технологічного проектування потрібно підійти серйозно.

Вартість технологічного проектування становитиме 5…10% бюджету будівництва заводу.

3. ОБЛАДНАННЯ І БУДІВНИЦТВО

Коли Замовник визначився із технологією, він платить за:

  • проектування
  • виготовлення необхідного обладнання
  • системи автоматизації
  • будівельне проектування
  • будівельні та монтажні роботи
  • дозвільну документацію

Розрахунок вартості будівництва, обладнання та монтажупроводиться у передпроектному дослідженні. Однак для орієнтовної оцінки можна прийняти вартість спиртового заводу на підготовленому майданчику 1200 – 1500 Євро за 1 дал/добу. Підготовлений майданчик – це промисловий майданчик, де є під’їзні шляхи, будівлі, мережі, вода, поля фільтрації.  Наприклад, це може бути майданчик цукрового або спиртового заводів. Як вибрати проммайданчик для спиртзаводу

На майданчику “green field” (у чистому полі) – будівництво обійдеться в 2 рази дорожче.

4. СУПРОВІД

Ми надаємо послуги і після запуску виробництва.

Уявіть – ви інвестор чи керуючий заводом із переробки сільгосппродукції. Ви та ваші люди повинні розуміти технологію, процеси, знати як знизити собівартість продукції. Ви завжди мусите стежити за технологічними новинками, застосовувати їх у виробництві, навчати персонал, і в результаті – бути конкурентоспроможними на ринку.

Усього цього можна домогтися з нашою допомогою. Наш технічний супровід виробництва допомагає працівникам заводу  досягти високого рівня компетенції. Ми зуміємо забезпечити вам стійку роботу та економічну ефективність виробництва.

Супровід – це необхідна інвестиція за умов дефіциту кваліфікованого персоналу.