МИ ПИШАЄМОСЬ

Конструкторське бюро «Циганков», спільно з партнерами, здійснює проектування, розробку нормативно-технічної документації, виготовлення обладнання, монтаж і введення в експлуатацію об’єктів виробництва спирту, біоетанолу, етилацетату. За 17 років роботи КБ здійснило понад 20 проектів модернізації та реконструкції біоетанольних, спиртових та інших харчових і переробних підприємств в Україні та за кордоном.

Реалізовані проекти 2017 року:

6 липня 2017 року на ДП «Тростянецький спиртовий завод» були введені в дію блоки дистиляції, концентрування та Читати далі →

«Агротехнолоджи» – це розробка проектів, будівництво і запуск БІОгазових, спиртових, біоетанольних і етилацетатних виробництв “під ключ”.

ПРОДУКЦІЯ на основі етанолу: розчинники органічні універсальні “Сольвент”; інгібітор гідратації “Антігідрат”; зимовий і літній стеклоомивач “Незамерзайка”.

  • ПрАТ «Вінницький дослідний завод» виготовляє і ремонтує обладнання з міді, корозійностійких і вуглецевих сталей. Все те, що необхідно для виробництва біоетанолу, спирту, етилацетату.

  • Zeochem – швейцарська компанія, постачальник молекулярних сит для наших адсорберов

  • САУТКОМ – лідер ринку України по автоматизації виробництв. Розробляє і інтегрує комплекс програмно-технічних засобів автоматизації на наших об’єктах.

Яндекс.Метрика